اين اختيار صفحه ي اصلي را همانند اول خواهد كرد ، تمام ابزارك ها و تنظيمات به حالت اول باز خواهند گشت.

ريست

درخواست جدید

راهنمای رخواست:

کاربر گرامی در صورتیکه مقاله و یا فایل مورد نظر خود را در سایت پیدا ننموده اید برای دریافت مقاله درخواستی خود فرم ذیل را با دقت تکمیل فرمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن مقاله درخواستی شما آماده و برای شما ارسال گردد.

این سایت امکانی را فراهم ساخته است که مشتریان عزیز با صرف کمترین زمان و مناسب ترین هزینه، سفارشات خود را به سادگی ثبت نمایند. تمامی مراحل ارسال فایل ترجمه، واریز وجه، هماهنگی جهت زمان تحویل و دریافت فایل ترجمه  ، به صورت غیر حضوری قابل انجام است. جهت ثبت سفارش خود می توانید فرم زیر را پر نموده و فایل خود را ارسال نمائید. همکاران ما فایل ترجمه شما را در سریع ترین زمان قیمت گذاری و به شما اطلاع خواهند داد. (30% پیش پرداخت دریافت خواهد شد)

https://30b.org/wp-content/uploads/translate.jpg

جهت درخواست مقاله ،سمینار ، ترجمه و… لازم است طبق مراحل زیر اقدام فرمایید :
 

مرحله اول فرم درخواست زیر را با دقت پر كرده و ارسال نمایید.(اگر درخواست شما ترجمه است حتمآ خود فایل و یا آدرس فایل را برای ما ارسال کنید)
چنانچه درخواست شما نیاز به ارسال فایل از طرف شما  دارد می توانید آن را از طریق همین فرم upload (بارگذاری) کنید. (در صورت حجیم بودن  فایل، آپلود فایل زمان بر خواهد بود)
مرحله دوم هزینه و زمان ترجمه و نحوه پرداخت در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع شما رسانده خواهد شد: از طریق ایمیل و پیام کوتاه (sms)بعد از چند ساعت میتوانید روند پیشروی پروژه خود را در انتهای سایت مشاهده کنید
مرحله سوم شکیبا باشید تا در خواست شما آماده تحویل گردد .
به محض آماده شدن مقاله ، پروژه و یا ترجمه درخواستی با شما اطلاع رسانی خواهد شد .
مرحله چهارم دیگر نیازی به مراجعه به بانک برای پرداخت هزینه نیست. چنانچه کارت شتاب دارید و رمز دوم (اینترنتی) کارت را هم دریافت کرده اید می توانید از طریق لینکی که به شما داده میشود هزینه را کاملا آنلاین پرداخت کنید. و لینک دانلود فایلتان را همان لحظه تحویل بگیرید

 

 

شماره مستقیم مسئول هماهنگی با محققان و مترجمان تیم سیب

09127488764

چنانچه موفق به ارسال فرم نشدید سفارش خود را مستقیما ایمیل نمایید .

info.30b@gmail.com